Dropshipping Dijital Görünmez Komple Kulak Dijital İşitme 2/4/6 Kanallar USB Şarj Edilebilir CIC İşitme şarj edilebilir

Dropshipping Dijital Görünmez Komple Kulak Dijital İşitme 2/4/6 Kanallar USB Şarj Edilebilir CIC İşitme şarj edilebilir

Depoda
₺ 76.00
kullanılabilirlik:

RM6054323340371373 A-C51/53/55 Dijital Görünmez Komple Kulak Dijital İşitme 2/4/6 Kanal USB şarj edilebilir CIC İşitme Şarj Edilebilir C55 Hree-in-bir düğme : 1 S/ses seviyesini ayarlamak, 3 S/ayarlayın programı, 8 S/beklemeC51 C53 C551. geri besleme bastırma sistemi1. geri besleme bastırma sistemi1. geri besleme bastırma sistemi2. tam dijital ve elle kontrollü2. tam dijital ve elle kontrollü2. tam dijital ve elle kontrollü3. built-2 kanal ve 4 bantları3. built-4 kanal ve 6 bantları3. built-6 kanal ve 8 bantları4. USB şarj edilebilir kutusu, hızlı ve kullanışlı4. USB şarj edilebilir kutusu, hızlı ve kullanışlı4. USB şarj edilebilir kutusu, hızlı ve kullanışlı5. akıllı gürültü azaltma5. akıllı gürültü azaltma5. akıllı gürültü azaltma6. rüzgar gürültü yöneticisi6. rüzgar gürültü yöneticisi6. rüzgar gürültü yöneticisi7. geçici loud ses engelleme7. geçici loud ses engelleme7. geçici loud ses engelleme8. sahne dönüşüm8. sahne dönüşüm8. sahne dönüşüm9. Max çıkış confrol9. Max çıkış confrol9. Max çıkış confrol10. düşük gerilim ipucu10. düşük gerilim ipucu10. düşük gerilim ipucu11. yüksek seviyesi dijital cips için üstün ses kalitesi11. yüksek seviyesi dijital cips için üstün ses kalitesi11. yüksek seviyesi dijital cips için üstün ses kalitesi Ambalaj ve Nakliye Ödeme : 1) biz Alipay, Batı Birliği, TT banka havalesi. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci Alipay ile kabul edilir EMANET.
2) biz Aliexpress adresine SADECE gemi. aliexpress adres emin olun adresi ile uyumlu olduğunuÖdeme yapmadan önce.Nakliye :
1) paket teslim için hızlı ve doğru, lütfen sol bize telefon numarası ödeme yaparken, takdir edilecektir!
2) İthalat vergileri, vergi ve harçlar madde fiyat veya nakliye chargs. bu masraflar alıcının Sorumluluğundadır.Garanti :
1) öğe garanti : Biz bir sağlar sınırlı kalite garanti 12 ay kalma satılan öğeler için.
2) ürün arızalı ise (değil yanlış kullanım veya yanlış çalışma). lütfen bize ulaşın içinde 7 gün açıklayan olabilir Hatalarına detay (eğer uygun ve gerekli, bize fotoğraf veya video klipleri için arızalı hatalarınıÖğeler). biz bizim mühendislerimiz var hataları analiz etmek ve daha sonra söyle ne eylemler için alınması gerekir çözme,, Sorunu hataları tarafından alıcının tarafında çözülebilir bir kalibrasyon veya parça değişimi, biz göndereceğiz kalibrasyon talimat Veya parçaları alıcılar için. değilse, alıcılar sonrası geri onların kendi yerel post office airmail üzerinden bize arızalı ürün Kendi maliyet, biz tamir veya öğeleri ve daha sonra post onarılan veya değiştirilen öğeleri alıcılar post üzerinden Airmail bizim pahasına.Geribildirim :
1) biz garanti % 100% müşteri satistaction. biz size mesaj ve E-posta istemine yanıt verecektir (Normalde ile 24 saat gelen Pazartesi Cuma Çin zaman). bizim cevap almazsanız, yeniden lütfen mesaj veya e-posta. biz cevap verecektir Size en kısa sürede.
2) eğer satın memnun ve bizim tüm hizmet, yorumunuz bizim iş çok önemli olduğunu Başarı. bize olumlu bir geribildirim için bir dakikanızı ayırın lütfen 5 genel bir Ayrıntılı Satış Rating.
3) eğer herhangi bir şekilde satın alma veya hizmet ile memnun. bize çözmek için fırsat verin Sorun, Biz endişelerinizi ve sıkıntılarınızı anlıyorum, ve size bes sorunları çözmek için.

Ürün parametreleri

renk:
JC51 Right ear, JC51 Lefr ear, JC53 Right ear, JC53 Lefr ear, JC55 Right ear, JC55 Lefr ear
öğe Türü:
Ear Care
Model Numarası:
JC51/53/55
boyut:
CIC
malzeme:
plastic
Marka Adı:
jardin
battery:
rechargeable
Digital:
YES

İlgili ürünler